SP 2 Oława

Więcej


ping pongTenis stołowy - zawody międzyszkolne

W dniu 23.01.2020 roku w SP nr 8 w Oławie rozegrany został turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt. Nasze dziewczęta zajęły III, a chłopcy IV miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: 

Ala Rutkowska 6b

Karolina Filuba 6d

Ola Klimczyk 6a

Kacper Kopacki 6b

Mateusz Szydłowski 6b

Kamil Chęciek 6a

tenis1


Piłka ręczna chłopców.

W dniu 12.12.2019 r. w SP1 w Oławie odbyły się zawody międzyszkolne w mini piłce ręcznej chłopców. Nasi chłopcy zajęli 3 miejsce.

Wyniki były następujące:

SP2-SP1 – 1:6

SP2-SP4 – 2:6

SP2-SP5 – 7:1

SP2-SP8 – 6:2

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Kamil Chęciek 6e, Jakub Winnik 6e, Mikołaj Błaszczak 6e, Jakub Bednarski 6e, Maciek Rup 6b, Mateusz Szydłowski 6b, Ksawery Gembalczyk 6b, Bartek Szymczak 6d, Robert Pawłowski 6d, Kacper Hołyński 6d, Kacper Więcek 6a. Opiekunem drużyny była R. Bartkiewicz.

pr


20191205 125105 1    PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

   W dniu 05.12.2019r. w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, w Hali Sportowej OCKF w Oławie, odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się bardzo dobrze. W finale, po bardzo zaciętej, wyrównanej walce przegrały w ostatnich sekundach z SP8 i ostatecznie zajęły II miejsce.

    Szkołę reprezentowały: Wiktoria Duszak, Weronika Prusak, Laura Gałka, Blanka Sobczak, Alicja Rutkowska, Ada Ziobrowska, Ola Klimczyk, Julia Mroczkowska, Julia Kozina, Blanka Wałce, Marysia Cybulak. Opiekunem drużyny była Anna Jędrzejowska.


  BasketKOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

koszykowka CH

W dniu 14.11.2019 r. na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Oławie odbyły się rozgrywki międzyszkolne w mini koszykówce chłopców. Nasi chłopcy zajęli IV miejsce. Opiekunem drużyny była Renata Bartkiewicz.

Skład druzyny: Szydłowski Mateusz 6b, Rup Maciek 6b, Shchegelskyi Denys 6b, Chęciek Kamil 6e, Winnik Kuba 6e, Szymczak Bartek 6d, Pawłowski Robert 6d, Hołyński Kacper 6d, Szewczyk Igor 6d, Zator Piotr 6d, Rudnicki Bartek 5a.

 


kosz dz  KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄTkosz dz1

 W dniu 07.11.2019 r. w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, w Szkole Podstawowej nr 1 w Oławie, odbyły się zawody w koszykówce dziewcząt

Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach, uczennice naszej szkoły zajęły 2 miejsce.

Szkołę reprezentowały:Weronika Prusak, Wiktoria Duszak, Laura Gałka, Blanka Sobczak, Ala Rutkowska, Klaudia Lila, Estera Cybulak, Ada Ziobrowska, Blanka Wałcerz, Zosia Sosulska, Ala Kogut, Milena Bielecka. Opiekunem uczniów była Anna Jędrzejowska


szachy  Szachy

  W dniu 24.10.2019 r. w Klubie Parnas w Oławie odbyły się zawody szachowe. Nasza reprezentacja zajęła IV miejsce. Opiekunem drużyny była A. Jędrzejowska

 Drużyna wystąpiła w składzie: Igor Szewczyk 6d, Filip Jankowiak 6a, Szymon Łania 4a, Nikola Olejnik 6e


  przelajSztafetowe Biegi Przełajoweprzeaje2019

     W dniu 26.09.2019 r. na wale przy parku w Oławie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje spisały się w tych zawodach bardzo dobrze.

Dziewczeta wywalczyły 2 miejsce a chłopcy 4. Reprezentacje wystąpiły w składzie: Dziewczęta: Estera Cybulak 6b, Marysia Cybulak 6b, Michasia Mielnicka 6b, Blanka Sobczak 6b, Ala Rutkowska 6b, Laura Gałka 6b, Karolina Filuba 6d, Maja Wilk 6e, Weroniprzeaje 2019ka Prusak 6e, Marta Mieloch 6a, Ola Klimczyk 6a (opiekun:R. Bartkiewicz); Chłopcy: Bartek Rudnicki 5a, Piotr Herba 6a, Oskar Żygadło 6a, Bartek Szymczak 6d, Kuba Bednarski 6e, Jakub Winnik 6e, Adrian Miszczak 5c, Dominik Stellmach 5c, Bartek Krasik 5b, Dawid Opoń 5d, Maciek Rup 6b (opiekun: A. Jędrzejowska).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali SP 2