Godziny dostępności

Harmonogram godzin dostępności dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023

L.P.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot / rodzaj prowadzonych zajęć

Godzina, sala

1.

Bar Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 11:30-12:30

3.

Bąk Małgorzata

Język polski

Wtorek 13:35-14:35

4.

Bednarz Anna

Matematyka/ język angielski

Poniedziałek 14:25-15:25

5.

Cygan Małgorzata

Edukacja wczesnoszkolna

Środa 12:30-13:30

6.

Chrustowski Krzysztof

Język niemiecki

Środa 15:15-16:15

7.

Erbel Bogdan

Edukacja dla bezpieczeństwa

Środa 14:30-15:30

8.

Dąbrowska-Juśkiewicz Jadwiga

Fizyka

Piątek14:00-15:00 (co 2 tygodnie)

9.

Domańska Maria

Religia

Poniedziałek 14:25-15:25

10.

Duziak Bożena

Zajęcia świetlicowe

Wtorek 12:30-13:30

11.

Forenc Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 15:15-16:15

12.

Głębocka-Gorożdin Liliana

Wiedza o społeczeństwie

Środa 13:35-14:35 (II i III )

13.

Habowska Beata

Fizyka

Środa15:15-16:15 (I i III)

14.

Harań Anna

Edukacja wczesnoszkolna

Wtorek 11:35-12:35

16.

Jędrzejowska Anna

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek 15:15-16:15

17.

Jurczak Beata

Informatyka

Piątek 14:20-15:40 (1tydzień)

18.

Kaczmarek Tomasz

Religia

Czwartek 13:35-14:35

19.

Kleparski Seweryn

Język polski

Poniedziałek 14:20-15:20

20.

Kostecka Renata

Psycholog

Poniedziałek 15:00-16:00

21.

Kozera Anna

Informatyka

Czwartek 15:00-16:00

22.

Krajewska Łucja

Biblioteka

Poniedziałek 14.00 – 15.00

23.

Książczyk Karolina

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek 11:35-12:35

24.

Mańczuk Przemysław

Język angielski/ zajęcia świetlicowe

Poniedziałek 14:25-15:25

26.

Matusiak Mariola

Zajęcia świetlicowe

Piątek 16:00-17:00

28.

Mączyńska Monika

Pedagog

Środa 13:00-14:00

29.

Miłosz Lilianna

Wychowanie przedszkolne

Poniedziałek 11:40-12:10

Wtorek 10:40-11:10

30.

Moroz Anna

Zajęcia świetlicowe

Czwartek 13:00-14:00

32.

Niedziejko Monika

Logopeda

Piątek 14:00-15:00 (I i II)

33.

Pilc Jarosław

Historia

Środa 14:25-15:25

34.

Pętal Beata

Zajęcia świetlicowe

Piątek 7:00-8:00

35.

Piechaczek Monika

Muzyka

Czwartek 15:10-16:10

Co 2 tygodnie

36.

Przybyłowicz Sandra

Plastyka

Wtorek 11:35-12:35 (II i IV)

35.

Radziszewska Lidia

Edukacja wczesnoszkolna

Poniedziałek 15:15-16:15

37.

Rzepecka Joanna

Matematyka

Piątek 14:25-15:25

38.

Skowron Danuta

Biblioteka/ historia

 

39.

Stelmaszek Maciej

Wychowanie fizyczne

Poniedziałek 15:10-16:10

40.

Szczepańska Marzena

Biologia/przyroda

Czwartek 15:15-16:15

41.

Terlecki Dariusz

Chemia/geografia

Wtorek 14:25-15:25

42.

Urbańczyk Jakub

Wychowanie fizyczne

Czwartek 14:20-15:20

43.

Wojcieszko Joanna

Język angielski

Wtorek 14:20-15:20

44.

Wlazło Dorota

Język angielski

Poniedziałek 14:25-15:25

45.

Wróbel Agata

Wychowanie przedszkolne

Poniedziałek 22:00-12:00

46.

Zając Aleksandra

Język polski

Wtorek 14:25-15:25

47.

Zając Ryszarda

Matematyka

Wtorek 16:00-17:00