Archiwum ogłoszeń

1. Konsultacje od 1 czerwca 2020r. na terenie szkoły, procedura,  deklaracja.     Harmonogram konsultacji  PDF

2. Procedura funkcjonowanie biblioteki szkolnej od 1 czerwca 2020 r.    PDF

Zwrot podręczników (nowe zasady)PDF

Terminy zwrotu podręczników dla poszczególnych klas od 4 czerwca 2020 r. PDF    Tabele zwrotu  podręczników dla poszczególnych klas PDF

3. Od 1 czerwca 2020 r. ponownie zostanie uruchomiona biblioteka szkolna dla uczniów. Chcąc umożliwić korzystanie wszystkim uczniom bezpieczne korzystanie z biblioteki, zostają wprowadzone naowe zasady, które będa obwiązywać w najbliższym czasie.

4. Zajecia opiekuńczo-wychowawcze od 25 maja 2020 r.

5. Komikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie w sprawie zajęc sportowych na obiekcie "Orlik"

6.WAŻNA INFORMACJA OBOWIĄZUJĄCA OD 4 MAJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW DOTYCZĄCA NAUCZANIA ZDALNEGO (PILNE)

7. Kształcenie na odległość szkoły, przedszkola, żłobki pozostają zamknięte do 24 maja 2020 r.

8. Zarządzenie Dyrektora Szkoły w sprawie opłat za obiady.

9. Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 kwietnia 2020 r.

10. Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

11. Regulamin użyczenia komputerów dla ucznia

12. Wiosenna przerwa świąteczna od 9 do 14 kwietnia 2020 r.

13. Informacja dla nauczycieli, uczniów i rodziców w sprawie zasad kształcenia na odległośc obowiązujących w Szkole Podstawowej nr 2 w Oławie

14. Ważna informacja dla rodziców uczniów klasa 4-6  "Jak ułatwić uczniom zdalne nauczanie w domu G Suite - informacja dla rodziców".

15. Konsultacje dla uczniów i rodziców w ramach nauczania zdalnego

16. Nowy plan zajęć obowiązujący od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. (aktualny plan zajęc)  (NIE OBOWIĄZUJE OD 4 MAJA)

17. Informacja do Uczniów i Rodziców o nauczaniu zdalnym

18. Nauczanie zdalne - zasoby

19. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

20. Zmiana godzin pracy placówki.