Komunikat z dnia 23.03.2020 r.

Szanowni Rodzice uczniów

Szkoły Podstawowej nr 2 w Oławie

Za nami wszystkimi niełatwy tydzień pełen nowych wyzwań i zadań w tym trudnym okresie. W przyspieszonym tempie wszyscy uczymy się wielu nowych rzeczy, umiejętności i odkrywamy nowe możliwości.  Jest to czas ciężkiej pracy. Dziękuję wszystkim Rodzicom , Nauczycielom i Uczniom za  wyrozumiałość, cierpliwość, wsparcie, za wspólne uczenie się w niełatwym czasie. Wierzę, że doświadczenie tego tygodnia i przepisy prawne, pozwolą na ustabilizowanie uczenia się na odległość i unormowanie  sposobu monitorowania i dokonywania oceny postępów uczniów w obecnej sytuacji. W tym niepewnym czasie nadal apeluję o mądrość i rozsądek zarówno w codziennym postępowaniu jak i motywowaniu swoich dzieci do systematycznej pracy. Czeka nas nauka, która powinna sprawiać uczniom radość i być motywacją do dalszych działań. Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę zdrowia z nadzieją na szybki powrót do normalności i codziennych spotkań w naszej szkole.

Wiesław Jagodziński – Dyrektor Szkoły

stopKOMUNIKAT

W związku z epidemią koronowirusa zostaje wydany do dowołania zakaz wstępu na teren Szkoły Podstawowej nr 2, w szczególności  na obiekty sportowe, plac zabaw osobom nie będącym jej pracownikami.

OGŁOSZENIE

W związku z panującą sytuacją informuję, że w dniach 16.03 – 10.04.2020 r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Oławie zostaje zamknięta.

Wszelkie wizyty Interesantów zostają ograniczone. W związku z trwającą rekrutacją uzupełnione wnioski oraz inne pisma proszę wkładać do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły.

Możliwy jest również kontakt mailowy sp2olawa@poczta.fm  oraz telefoniczny z sekretariatem szkoły 71 313 24 23.

Wiesław Jagodziński – Dyrektor szkoły

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), szkoła prowadzić będzie pomoc psychologiczno – pedagogiczną.

Dyżury pełnić będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 12.00 Pani Beata Popek-Krystek - pedagog szkolny pod adresm pocztowym e-mail:  pedagogsp2olawa@wp.pl

oraz Pani Renata Kostecka - psycholog szkolny telefon: 601-170-162 w terminach:

środa: 09.00 - 12.00

piątek: 14.00 - 17.00

Istnieje równiez mozliwość kontaktu przez Skypa (Psycholog Kostecka) oraz Messenger, WhatsApp po uprzednim kontakcie telefonicznym.