GRAND PRIX SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

W dniu 02.02.2018 r. odbył się 3 etap Grand Prix siatkówki chłopców o Puchar Burmistrza. Turniej odbywał się na hali OCKF w terminach: 22.11.2017r.; 13.12.2017r.; 02.02.2018r.
W klasyfikacji drużynowej indywidualnej, reprezentanci kl. IVe Jakub Bednarski i Jakub Winnik zajęli 2 miejsce wśród wszystkich drużyn klas czwartych.
Natomiast reprezentanci kl. VIa Michał Marcinów, Bartosz Laferi, Gracjan Kłonowski, Jan Buchowski zajęli 1 miejsce wśród wszystkich drużyn klas szóstych.
W klasyfikacji drużynowej generalnej klas czwartych naszą szkołę reprezentowały dwie klasy: IVb i IVe; po podsumowaniu zajęli 2 miejsce.
W klasyfikacji drużynowej generalnej klas szóstych naszą szkołę reprezentowały cztery klasy: VIa, VIb, VIc, VId; po podsumowaniu zajęli 1 miejsce.
W klasyfikacji generalnej wszystkich szkół, zajęliśmy 2 miejsce.
Dodatkowo była prowadzona rywalizacja na ilość zawodników w poszczególnych szkołach. W tej konkurencji zajęliśmy 1 miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Klasy czwarte:
● Jakub Bednarski, Jakub Winnik
● Mateusz Szydłowski, Kacper Kopacki, Denis Shegelski
Klasy piąte:
● Alan Burkiewicz, Kamil Kreczmer, Mikołaj Pasieka, Armen Gasparyan
● Mateusz Rosikoń, Kuba Petryków, Filip Skoczylas, Nico Suszek
Klasy szóste:
● Michał Marcinów, Bartosz Laferi, Gracjan Kłonowski, Jan Buchowski
● Szymon Piotrowski, Oskar Berdyś, Szymon Bereżnicki, Marcel Głębowski, Fabian Jędrzejec
● Karol Mróz, Filip Korkuś, Jakub Cajler, Filip Kokosza, Łukasz Bednarz
● Mateusz Tokarz, Kuba Bednarz, Patryk Kaliszewski, Olek Karaś, Kamil Wicher

Opiekunami uczniów były: Elżbieta Krzyśków, Anna Jędrzejowska

MINI SIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 07.02.2018 r. na hali OCKF, w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży, odbyły się zawody mini siatkówki “czwórek”, w której udział brali uczniowie klas VI. Po bardzo zaciętych rozgrywkach, zarówno nasze uczennice jak i uczniowie, zajęli pierwsze miejsce, awansując tym samym do rozgrywek powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

• Aurelia Kraszewska, Estera Ciosek, Jaśmina Mądrzyk, Nikola Bednarska, Magda Konon, Dżesika Szczepaniec, Maja Makowska, Wiktoria Marchewska, Aleksandra Kmita
  • Michał Marcinów, Bartosz Laferi, Gracjan Kłonowski, Mateusz Tokarz, Fabian Jędrzejec, Oskar Berdyś, Marcel Głębowski, Szymon Bereżnicki

Opiekunem uczniów była Anna Jędrzejowska.

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 15.02.2018 r. w SP nr 8 w Oławie, w ramach Igrzysk Dzieci i Młodzieży, odbyły się zawody w tenisie stołowym. Nasze uczennice zajęły 4 miejsce, a uczniowie 5

Naszą szkołę reprezentowali:

• Maja Kowalska, Maja Makowska, Wiktoria Marchewska
  • Jan Buchowski, Oskar Berdyś, Szymon Piotrowski

Opiekunem uczniów była Anna Jędrzejowska.