Konkurs czytelniczy dla klas III rozstrzygnięty!!!

Dnia 2 lutego 2017r odbył się w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczy dla klas III „Znam lektury”. Rywalizowały ze sobą drużyny z trzech klas III-a,b i c. Dzieci miały do wykonania 4 zadania dotyczące lektury „Oto jest Kasia”: krzyżówkę, historyjkę, tworzenie słów oraz pracę plastyczną dotyczącą najciekawszego wydarzenia w lekturze.
Zwyciężyła drużyna z klasy IIIa, w składzie: Marta Mieloch, Dominik Szeliga, Piotr Herba, Oskar Żygadło, Filip Jankowiak.

konkurs
Wszyscy członkowie drużyn wspaniale ze sobą współpracowali, dzieci były bardzo podekscytowane i zaangażowane w pracę. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze.
Dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Konkurs przygotowały i przeprowadziły Bożena Semenowicz i Łucja Krajewska.

galeria zdjęć >>>